Виставка-диптих «Творець»
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-20-07-599-300x225.jpg)
15 листопада у виставкових залах Вінницького обласного художнього музею за ініціативи та сприяння Миколи Бердиша та відділу культури Погребищенської міської ради відбулося урочисте відкриття виставки-диптиху «Творець», двох митців – різьбяра, графіка, живописця Петра Пипи і фото художниці, психологині Таї Левченко.
Унікальність проєкту полягає у тому, що вперше буде поєднано двох митців об’єднаних одним задумом про митця, тобто – через свої роботи Петро покаже яким він бачить цей світ, а Тая — якою вона бачить душу Петра. Світ Митця і Світ у Митці…
В експозиції подано понад сотня робіт – художнє різьблення, виконаних у техніці об’ємного та плоскорельєфного різьблення, техніці фігуративної скульптури; графіка; живопис; художні фото.
Петро Пипа — однин із провідних майстрів по дереву, майстер рельєфного різьблення, автор дерев’яних скульптур, картин, писанок-дряпанок, в його творчому доробку і графічні твори виконані пастеллю, і ряд живописних, в тому числі і автопортрети.
Тая Левченко — вінницька фотохудожниця, презентувала ряд проєктів у Вінниці та Києві, Кракові. Працює покликом душі, вловлюючи найцінніші моменти з життя людини, відтворюючи у світлинах глибинний світ українських традицій. Мисткиня висвітлює у своїх роботах П. Пипу у декількох ракурсах – як «Петра-митця-генія», як звичайного «сільського дідуся» та дивака «пристрасть якого не від світу цього». Як говорить Тая: «Це теж його сторона, і її теж, думаю, варто презентувати окремо. Бо вони дуже різні. Як і сам Петро…».
Ось так і об’єднала пристрасть до улюбленої справи двох митців і втілилася у нестандартну форму проведення виставки-диптих.
Виставка триватиме впродовж трьох місяців.
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-04-31-633-768x1024.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-04-32-105-576x1024.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-04-58-790-1024x576.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-04-59-598-576x1024.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-05-00-320-1024x576.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-05-00-575-576x1024.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-07-15-487-1024x768.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-07-15-740-576x1024.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-08-02-910-1024x768.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-08-03-531-768x1024.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-08-06-686-1024x768.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-09-48-909-1024x768.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-10-44-976-1024x768.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-10-46-369-1024x768.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-10-50-170-1024x768.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-10-52-528-768x1024.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-10-55-953-1024x768.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-16-05-005-1024x768.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-16-10-571-768x1024.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-16-10-946-1024x768.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-16-16-979-1024x768.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-16-17-311-768x1024.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-17-50-355-1024x768.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-17-51-636-768x1024.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-17-52-547-1024x768.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-17-53-146-1024x768.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-20-06-153-768x1024.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-20-06-228-1024x768.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-20-06-621-768x1024.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-20-06-803-1024x768.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-20-07-216-1024x768.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-20-07-311-1024x768.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-15_17-20-07-599-1024x768.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-16_11-22-16-289-577x1024.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-16_11-22-16-902-577x1024.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-16_11-22-19-945-1024x577.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-16_11-22-21-333-577x1024.jpg)
Добавить комментарий