«Ціна свободи»

16 березня о 15:00 Вінницький обласний художній музей презентує фотопроєкт відомого українського фотографа Костянтина Ревуцького «Ціна свободи» /за підтримки начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова/.

Мета проєкту – демонстрація стійкості та незламності українського народу після вторгнення росії на територію України.

Кінець лютого 2022 року повністю змінив життя України та мільйонів її жителів. Повномасштабне вторгнення рф принесло смерть, горе, жахи, непоправні втрати, але не зломило український національний дух. Серед наших співвітчизників закріпилися жага перемоги, віра в нескореність та бажання жити на своїй землі.

В експозиції представлено 44 світлини, створені за останній рік у різних частинах України. Автор фотознімків у своїх роботах відобразив наслідки окупації українських міст російськими військовими, ракетних обстрілів та вибухів, а також неймовірну відвагу захисників та звичайних громадян нашої держави.

Фотохудожник Костянтин Ревуцький каже: «Війна – це жахлива, трагічна подія, яку треба не тільки пережити, але й осмислити, бо вона, руйнуючи все навколо, згуртовує народ у боротьбі проти спільного ворога, об’єднуючи не тільки українців, вільних, сильних, нескорених, а й увесь світ. Даний проєкт демонструє історії міст України, які зазнали ракетних обстрілів, нападів, окупації, убивств. Кожна світлина – мить, біль, страх, але водночас – стійкість, мужність, героїзм, патріотизм, любов до тих, хто оточує, до рідної землі. Усе буде Україна!»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *