Урочиста презентація персональної виставки сучасного українського художника із Закарпаття, члена Національної спілки художників України Віктора Чепинця
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230803_163007.jpg)
Урочиста презентація персональної виставки сучасного українського художника із Закарпаття, члена Національної спілки художників України Віктора Чепинця відбулась 3 серпня у Вінницькому обласному художньому музеї.
В експозиції представлено сорок дві роботи автора, написані за період з 2009 по 2022 рр. Серед чарівних краєвидів Закарпаття – переважно мотиви Синевирської Поляни та Пилипців. Представлені полотна сповнені піднесеної експресії кольору, вишуканої декоративності та монументальності.
Розпочав урочистість директор ВОХМ Руслан Паламаровський та народний художник України Володимир Козюк, що є співорганізатором виставки, яка познайомила вінничан з творчістю Віктора Чепинця. Упродовж презентації на адресу художника надходили численні вітання від представників ВОДА, друзів та колег. Зі словами вітання виступили Ольга Зелінська /заступник начальника відділу культурно-мистецьких установ управління культури і мистецтв Вінницької ОДА/, Людмила Коваль /доктор наук, професор філологіі/, Алла Власюк /меценат/, Людмила Станіславенко /громадська та політична діячка, благодійниця, волонтерка/, члени Вінницької обласної організації Національної спілки художників України — Ірина Кравченко та Олександр Пелешко, Валентина Панкевич /викладач філософії, культуролог/, Валентина Лосовська /культуролог, заслужений працівник освіти України/.
Добавить комментарий