«Погляд» Михайла Мігріна
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-15_14-58-07-130.jpg)
15 травня в музейних залах відбулась презентація виставки живопису та скульптури знаного вінницького митця Михайла Мігріна. Ці неординарні, філософські роботи відображають особливе розуміння та бачення художником світу. В них художник звертається до духовної спадщини минулого, вічних загальнолюдських тем — кохання, страждання, радощів буття.
У 2022 році Михайло Михайлович зробив великий подарунок музею, передавши до фондів велику колекцію свої творів.
Запрошуємо всіх на виставку!
Добавить комментарий