«З любов’ю до України»
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230511_164833.jpg)
Презентація виставки відомого вінницького художника, члена Вінницької обласної організації Національної спілки художників України Анатолія Мар’яновича Васкевича «З любов’ю до України».
На виставці представлено понад 70 живописних полотен створених у різних жанрах образотворчого мистецтва. Вони формують цілісне бачення і масштаб творчої діяльності митця. Ми дякуємо автору, що він продовжує традиції українського живопису ХІХ-ХХ століть. Його творчість становить одну з яскравих сторінок історії образотворчого мистецтва Вінниччини.
Добавить комментарий