«Transforming of reality»
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2020/07/чистовик-афиши-2-400x300.jpg)
У рамках Міжнародного мистецького проєкту «Art born of fire» Вінницький обласний художній музей запрошує на виставку творчих робіт учнів Міжнародного спеціалізованого дитячого арт-простору «Майстерня Сонця» (засновник і керівник Олександра Барбалат).
Урочисте відкриття 30.07.2020 о 12:00. У день відкриття відбудеться ексклюзивний майстер-клас з техніки художньої гарячої емалі від Alexandra Barbalat — художника-майстра декоративно-прикладного мистецтва, ювеліра-емальєра, члена НСХУ, кавалера Ордена меморіального фонду Карла Фаберже, члена Міжнародної організації «BRATERSTWO» (Malopolska Fundacja przyjazni Polsko-Ukrainsko-Slowackiej), куратора художніх проєктів фонду в Україні, автора науково-дослідного проєкту «Золотий Гамаюн», викладача ювелірного мистецтва Київського університету ім. Бориса Грінченка, учасника та переможця численних міжнародник і всеукраїнських конкурсів, фестивалів, виставок.