«The Magic Carpet» Project

1 вересня у Вінницькому обласному художньому музеї в рамках навчально-розважальної програми Арт-клас відбулася презентація мистецького проекту «Килим-літак».

За абсолютно дитячою, навіть казковою назвою проекту приховані його серйозні завдання – залучення дитячої аудиторії в музей не з позиції необхідного «походу в мистецтво» або відповідно до шкільної програми, а планомірне виховання природньої потреби особистості перебування в середовищі естетики, краси, шляхетності.

Завдяки цьому проекту діти, які тільки починають своє знайомство з мистецтвом, зможуть ознайомитись з найкращими зразками української та світової культури, відчути себе учасниками складного і разом з тим — цілющого культурного простору.

Особливістю даного проекту є його яскравість, лаконічність та інформативність. Це дозволить дітям упродовж короткого часу в розважальній і невимушеній атмосфері отримати багато нової пізнавальної інформації, яка розширить їхню уяву та принесе багато позитивних вражень.

У проекті задіяні такі інтерактивні прийоми, як виступ учнів у ролі екскурсовода, арт-квест, коли учасники будуть знаходити картину за її фрагментом, відповіді на запитання та інші цікаві, інтригуючі знахідки.

Першу аудиторію даного проекту склали учні початкової школи фізико-математичної гімназії № 17 м. Вінниці.

Організатори сподіваються, що відкриття цього навчально-розважального циклу, частиною якого є мистецький проект «Килим-літак», стане яскравою подією в культурному житті Вінниці, викличе високу зацікавленість серед учнівської молоді, буде початком нової хвилі інтересу дітей до надбань світової культури.

[flgallery id=34 /]