«Dedicated to Vinnytsia»

4 вересня у Вінницькому обласному художньому музеї відбулося відкриття персональної виставки Ірини Олонічевої «Оселя, в якій ти живеш».

На виставці представлено до тридцяти авторських ляльок майстрині, кожна з яких має власну харизму і характер, а також п’ять пейзажних композицій і два металевих пано, декорованих деталями із напівдорогоцінного каміння, кришталя;   абстракційні фото в рідкісних середовищах та п’ять фотопейзажів у дуеті зі скульптурами.

Експозиція доповнена роботами учнів І. Олонічевої, яка навчає їх техніці створення предметів декору, пошуку власних прийомів та засобів, їх вдосконалення, розвиває в них старанність, фантазію, терпіння, любов до прекрасного.

Майстриня, львів’янка за походженням, зараз живе і працює у Вінниці. З дитинства цікавилася фотографією і різними видами рукоділля, нещодавно пройнялась авторскою лялькою і металевою скульптурою.

Творчій потенціал Ірини збільшився завдяки активній участі у фотоклубі «Обрій» – одному з найдавніших фотоклубів України. Вона брала участь у багатьох міських, регіональних і міжнародних виставках, часто займала призові місця і ставала переможицею. У 2005 році була прийнята в Національну спілку фотохудожників України, провела персональні фотовиставки у Вінниці, Кривому Розі, Києві.

Виставка присвячена оформленню сучасного житла художніми композиціями.   Інтер’єрна фотографія, котра підкреслює унікальність стилю та дизайну; авторська інтер’єрна лялька – окремий напрям   сучасного прикладного мистецтва, твір для споглядання: її присутність в інтер’єрі сьогодні стала ознакою вишуканого смаку. Також у сучасному оформленні житла особливу роль автор приділяє скульптурі. До неї висуваються особливі вимоги, головні з них – відчуття стилю та міри, де значну роль відіграють деталі. Ця виставка – спосіб самовираження автора, котрий прагне створити свій індивідуальний та унікальний життєвий простір.

Автор щукає власний шлях у мистецтві створення інтер’єру. Виставка несе позитивний настрій, викликає радість і бажання творити.

Організатори проекту сподіваються, що вона стане ще одним кроком у світ прекрасного.

 [flgallery id=27 /]