![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_6990-400x300.jpg)
Напередодні 5-ї річниці початку збройної агресії Росії проти України Вінницький обласний художній музей спільно з Вінницьким технічним ліцеєм провели мистецьку акцію «Донбас. На лінії розмежування».
Метою заходу було вшанування щоденного бойового подвигу наших воїнів, які стоять на лінії розмежування життя і смерті, війни та миру, а також тих героїв, які воювали і загинули, обороняючи цілісність нашої держави.
Головними гостями заходу стали: вінницький поет, громадський активіст, ветеран бойових дій на Сході України Владислав Сорд та його дружина, відома вінницька письменниця Вікторія Гранецька.
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_6974-700x501.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_6990-700x780.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_6985-700x467.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_6975-700x349.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_6974-700x501.jpg)