![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2019/02/IMG_20190216_110047-400x300.jpg)
16 лютого до нас завітали учні Іванівської СЗШ І-ІІ ст. (вчитель – Любов Волинець). Діти відвідали лекцію «Види, жанри, стилі візуального мистецтва» у постійно діючій експозиції музею. Стали учасниками лекції-практикума «Малої академії гончарства» у науково-дослідному відділі «Музею гончарного мистецтва ім. О. Г. Луцишина», де створили глиняну іграшку своїми руками. На завершення група щиро подякувала за теплу зустріч, цікаві розповіді та гарний настрій.