Містечко гончарів
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/IMG-0e761580b0a7c5f41c5df7d9c4be8986-V-400x300.jpg)
24 серпня 2018 року, в контексті заходів до 27-ої річниці незалежності України, Вінницький обласний художній музей презентував масштабний мистецький проект «Містечко гончарів», що проходив у рамках VІІ фестивалю сучасного українського мистецтва «Подільська пектораль». Він передбачав відкриття виставки керамічних виробів «Гончарний простір», проведення майстер-класів та виставки-продажу виробів з глини «Хто машиною, хто возом до гончарного узвозу».
Цього річний фестиваль був присвячений народному мистецтву, а гончарство є однією з його найяскравіших сторінок.
На святі всі охочі могли побачити та придбати вироби талановитих подільських гончарів:Сергій Погонця, Людмили Філінської, Валерія Шпунарського, Михайла Діденка, Олександра Лащука.