Шевченкіана у художньому музеї
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/44322785_558597514569126_8912854920785297408_n-400x300.jpg)
18 жовтня о 15:00 Вінницький обласний художній музей презентував виставку «Автограф». Її надано Національним музеєм Тараса Шевченка, що є прикладом тісної співпраці двох науково-освітніх установ.
Центральне місце в експозиції займає примірник «Кобзаря» Тараса Шевченка із автографом поета — дарчим написом.
Тематичну цілісність в образотворчому контексті вибудовують картини видатних живописців ХІХ століття Костянтина Трутовського, Івана Лося, Михайла Дерегуса.