Філософія світла
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/аф-400x300.jpg)
18 серпня о 17:00 у Вінницькому обласному художньому музеї у рамках всеукраїнського туру та під патронатом ІV Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник / The best artist 2020» відбудеться відкриття персональної виставки Юрія Боднара «Філософія світла» /м. Ужгород/.
Ініціатива проведення виставки належить народному художнику України – Володимиру Козюку.
Запрошуємо відвідати виставку знаного художника-живописця, член Національної спілки художників України із міста Ужгорода.