Фестиваль «без обмежень»
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/46804343_519896148524962_120510743601741824_n-398x300.jpg)
27 листопада о 12:00 Вінниця фестивальна збагатилась ще одним мистецьким дійством – фестивалем «Без обмежень» для дітей з обмеженими фізичними можливостями.
Створювались різноманітні живописні композиції з використанням не зовсім традиційного інструмента – мастихіна. А викладачі Вінницької дитячої художньої школи та завідувач науково-дослідницького відділу образотворчого мистецтва Вінницького обласного художнього музею знайомили учасників з тонкощами цієї техніки.