Сезон-2019 розпочався виставкою «Етнопростір»

Днями у Вінницькому обласному художньому музеї розпочався новий виставковий сезон з назвою «Етнопростір», а на стіні будівлі, що зі сторони вулиці Соборної, з’явилася нова вивіска.

– Донедавна Вінницький обласний художній музей не мав власного обличчя, його неіснуючий бренд губився у непримітній споруді в історичному центрі міста. День 10 січня 2019 року став часом самоідентифікації установи за рахунок встановлення на її будівлі вивіски, – зазначено на сторінці музею у Facebook.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк разом з головою постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадієм Мазуром і депутатом обласної Ради Юрієм Яремчуком відвідали установу. Вони ознайомилися із матеріально-технічною базою музею, ходом ремонтних робіт, оглянули нову виставку.

– Музей розпочав сезон 2019 року виставкою «Етнопростір» із власної фондової скарбниці та приватного зібрання ученого, етнографа і колекціонера Віктора Косаківського. В експозиції тематично поєднані академічний живопис із розмаїттям мистецтв народного генія. Уперше за тривалу історію науково-дослідний відділ «Декоративно-ужиткове мистецтво» відкрив свої фонди і представив відвідувачу близько 50 предметів ткацтва, великої керамічної скульптури, унікальної за технікою виконання і досконалістю кераміки господарського і кухонного призначення, які в поєднанні з приватною колекцією рушників та скатерок відтворили макросвіт України і Поділля, зокрема, – розповіли організатори виставки.