Різдвяна зірка
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/79600683_130012638458552_1270336332702416896_o-400x300.jpg)
У Вінницькому обласному художньому музеї відбулась церемонія нагородження переможців ХІХ обласного дитячого фестивалю-конкурсу візуальної творчості «Різдвяна зірка» — 2019.
Дипломи у номінації «Кращий юний художник року» вручали: начальник управління культури і мистецтв ОДА Ольга Дернова, директор музею Руслан Паламаровський, художник, член ВООНСХУ Рожков Олександр.
Подарунки призерам надано Оленою Тихонюк — директором видавництва «Поділля».