Робота музеїв та туристсько-краєзнавчих гуртків
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2018/03/gurt1.jpg)
У Вінницькому обласному художньому музеї спільно з Вінницьким державним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів відбувся обласний семінар керівників музеїв, музейних кімнат та керівників туристсько-краєзнавчих гуртків професійно-технічних навчальних закладів на тему «Робота музеїв та туристсько-краєзнавчих гуртків — важлива складова національно-патріотичного виховання учнівської молоді».