Ретроспекція портрета

22 лютого у Вінницькому обласнрму художньому музеї відкрито персональну виставку заслуженого діяча мистецтв України Леонтія Гринюка «Ретроспекція портрета» яка презентує каталог його творів.

B експозиції представлено близько 30 портретних творів, які відображають результат 45-річної діяльності художника у царині образотворчого мистецтва: реалістичні портрети історичних осіб, діячів культури та мистецтв, сучасних вінницьких письменників, які пов’язані своїм життям з нашим краєм, a також автопортрети та портретні зображення членів родини.

Леонтій Назарович отримав мистецьку освіту в Одеському художньому училищі та Львівському інституті декоративно-прикладного мистецтва. Ha творчому шляху митця понад 70 колективних і 12 персональних виставок, що проходили як в Україні, так і за кордоном. Твори Леонтія Гринюка зберігаються у фондових зібраннях вітчизняних музеїв, у державних та приватних колекціях України й зарубіжжя.

Наразі художник успішно працює в різних галузях образотворчого мистецтва. Його виражально-стилістична мова змінюється відповідно до образу. Він показуе себе майстром, який вільно володіє різними техніками – від графічного олівця або пастелі нa папеpi, акрилових або олійних фарб на полотні — до глини та об’ємного скульптурного портрета.

 DSC03311

DSC03312

DSC03259

DSC03256

DSC03319

DSC03314

DSC03271

DSC03297