«Присвячення Вінниці»

5 вересня на відзначення Дня міста Вінницький обласний художній музей презентує виставку заслуженого діяча мистецтв України Іллі Безбаха «Присвячення Вінниці».

Виставка відображає результат творчого успіху Іллі Безбаха, що частково став проекцією загального успіху міста, яке розвивається, вдосконалюється, процвітає. Експозиція доповнена чисельною кількістю музейних видань − альбоми, каталоги, буклети, статті, а також друкована продукція всеукраїнського значення: «Мистецький Олімп», «Україна туристична», «Національні лідери України» та багато інших.

На виставці представлено сімнадцять живописних творів мистця, створених за період з 1987 по 2015 рік. Центральне місце належить символу рідної Вінниці − башті, розташованій у центрі міста. Пейзажні полотна мальовничих краєвидів Вінниччини наскрізь пронизані любов’ю до природи Поділля, її невичерпної краси та величі. Затишні, лірично-омріяні мотиви сповнені атмосферою філософського роздуму і тонкого відчуття.

Завдяки активній діяльності Іллі Васильовича Безбаха на посаді директора упродовж 28 років, музей перетворився на структуру яскраву і неординарну, яка вже давно зайняла знакове, визначальне місце в культурному середовищі України і зарубіжжя. Одним з перших він реалізував нові тенденції музейної справи: ними стали інтеграційні функції музею, що вилились у тісну співпрацю з посольствами, культурними центрами, музеями і галереями Франції, Польщі, Німеччини, Швейцарії та інших країн.

Виставка, представлена до найбільш знакового свята міста, відображає багатогранний успіх творчої особистості – керівника, подвижника, творця.

Організатори сподіваються, що вона стане справжньою окрасою свята, органічним явищем, яке викличе низку приємних вражень у вінничан і гостей міста.

[flgallery id=31 /]