Прилетіла ластівонька…

 

13 грудня 2018 року о 10:00 у Вінницькому обласному художньому музеї відбулась благодійна одноденна пленер-акція візуальної творчості «Прилетіла ластівонька» на вшанування пам’яті Миколи Леонтовича – автора  всесвітньовідомого  «Щедрика».

Малювали новорічно-різдвяні сюжети особливі учасники ˗ діти  з аутизмом та позбавлені батьківського піклування.

Мета пленеру ˗  сприяти сенсорному та творчому розвитку, прищеплювати навички візуальної творчості за допомогою освоєння різних  комбінованих технік.

Учасниками пленеру стали діти із центру соціалізації та реабілітації дітей з аутизмом та іншими розладами «Розвиток», Вінницького обласного дитячого будинку «Гніздечко», Стрижавського дитячого будинку-інтернату для дітей з вадами розумового розвитку, Прибузької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

У рамках пленеру відбулась міні-виставка створених робіт та нагородження учасників. Подарунки для церемонії  надала директор видавництва «Поділля» Олена Тихонюк.

Мистецьку акцію відвідали Людмила Станіславенко, го

лова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини та Олександр Рожков, відомий вінницький художник.

Дякуємо всім, хто прийняв участь та тим, хто був не байдужим.