«Прийняття»
31 січня у виставкових залах Вінницького обласного художнього музею відбулася урочиста презентація проєкту «Прийняття», одеського художника – Ярослава Войцеховського.
Проєкт реалізовано за сприяння та підтримки народного художника України Володимира Козюка та адвоката Вікторії Нестеренко.
В експозиції подано 24 графічні роботи та 1 скульптурну композицію.
Прийняття – це проєкт, що розкриває тему травматичного досвіду через які зараз проходить українське суспільство. Розуміння того, що кожен з нас не може уникати травматичного досвіду та кожен з нас є травмований, в тій чи іншій мірі, допомогає вибудувати гармонійну комунікацію з собою та світом. Важливою частиною в опрацюванні особистої травми є прийняття , адже тільки чесно та відверто приймаючи власну травму та травму іншого можливо пройти через цей досвід.
Проєкт акцентує свою увагу на тілесності, адже тіло є тим, з чим є зв’язок у кожного з нас. Тілесні травми є тим, що ми одразу помічаємо в іншому, вони є тим, що зрозуміло усім людям.
Прийняття спрямовано на осмислення та вибудову безпечного простору для комунікації з собою та світом.
Войцеховський Ярослав Болеславович народився в Одесі /1988/. Закінчив Одеське художнє училище ім. Грекова, галузь живопису /2012 р./ У 2018 році отримав ступінь магістра на художньо-графічному факультеті ПНПУ імені К. Д. Ушинського.
Творча діяльність
2013 — Персональна виставка «Трудові резерви» арт-кафе Бунін Одеса.
2017 — Персональна виставка «Життя» Арт-кафе Underpub Одеса
2018 — Участь в проекті «Sash is King 2» Saatchi Gallery London
2018 — Персональна виставка «Особиста історія» Всесвітній клуб одеситів Одеса
2022 — Участь в проекті «Воля — не смерть» Одеса
2023 — Куратор та учасник проекту «Fierce style», Одеський музей західного та східного мистецтва
2023 — Персональна виставка «Quantum entanglement», Oreshek Gallery, Одеса
2023 — Учасник проекту «Shelter», Одеський музей західного та східного мистецтва.
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424996690_825268856277244_7557893867175955663_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=G7IoGFUgfP8AX9bN-oL&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfCVKUDg1yYjcLiln5B802Gmc-13GaBri2sNlgTXkX-ssg&oe=65D3EC5E)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424693092_825268969610566_8648260799002767686_n.jpg?stp=dst-jpg_p843x403&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=Jj88JegpR2gAX8KMFS6&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfAz4N9zHVMgsk96zDCK-EB1Oe2aTjqIN4NB6SbDosj8FQ&oe=65D42BB9)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424784222_825269066277223_8839903791805146210_n.jpg?stp=dst-jpg_p552x414&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=j8AGq7ytMd8AX87lVOz&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfBug6048sI36V2z0d_WTheh494BUbrIyAjoNge_LUfW1Q&oe=65D4824E)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424741408_825269289610534_7270109438758888240_n.jpg?stp=dst-jpg_p480x480&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=7jdVYH2bxcQAX_RvrKu&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfC8-85eGujX2VYUP6LikLrGS5_H5si1dN_GS033WdaxUg&oe=65D44F7D)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424721322_825269302943866_3754335455298248812_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=nf_vVlXZqmMAX8kSJvJ&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfAPKsMPBO15Hdr2gjXVvavpLv_MTRSssj3kJESsQ3NRdw&oe=65D48252)
+14