Пленер гончарів

24 серпня  на центральній площі міста Вінницький обласний художній музей проводить традиційний «Пленер гончарів», присвячений цьогоріч знаменній даті – 25 річниці проголошення незалежності України.

Цей  експрес-пленер, що, подібно до кількох попередніх, триватиме  лише один день, є   багатокомпонентною акцією, яка включатиме численні форми популяризації українського гончарства – виставки, майстер-класи, авторські презентації власних виробів. Різноманітні за змістом, – від масштабної фотоекспозиції «Гончарство: від Середньовіччя до сьогодення» до персональних міні-виставок учасників пленеру, – вони відображають традиції і творчі досягнення майстрів одного з найдавніших видів мистецтва.

 Жвавості  акції надасть можливість працювати за гончарним кругом усім бажаючим, які під керівництвом майстра можуть створити свій власний виріб на пам’ять про цей знаменний день.

  Партнером проведення пленеру є Людмила Гарарук, керівник проекту  «Мистецькі експедиції», схваленого Міністерством культури України feel-good.no/, яка представить на святі гончарів та керамістів Київської області.

  Упродовж багатьох років пленери майстрів гончарної справи успішно проводяться в рамках великих державних свят, виконують благородну місію підтримки народних умільців у справі збереження та розвитку прадавніх традицій, утвердженню духу національної єдності, гордості за минулі й нинішні досягнення мистців України.

Наталія Безбах,  завідувач науково-дослідного відділу

                                         зв’язків з громадськістю та розвитку музею,

                                         заслужений працівник культури України     

 __»»__

21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 21

Контактний телефон. (0432) 56-28-73

email: Safferott@bigmir.net