Персональна виставка Галини Чекіни відкрилась!
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-27_15-31-001-400x300.jpg)
27 листопада 2020 року о 15:00 у Вінницькому обласному художньому музеї відбулося відкриття персональної виставки Галини Чекіни /живопис, батик, авторський текстиль/, художниці, майстра декоративно-прикладного мистецтва, заступника голови Правління Вінницької обласної організації Національної спілки художників України.
В експозиції представлено 26 робіт, у яких знайшли своє відображення багаторічні творчі пошуки мисткині в живопису, гобелені, батику.
Гобелен та батик Галини Чекіни виводить за межі класичного виконання за допомогою використання додаткового декору та фактури
Живопис завжди був у житті Галини Чекіни. Але якщо її гобелени живописні, то живописні роботи – конструктивні. В них яскраво домінує лінія, яка у поєднанні з активним кольором надає полотнам декоративно-живописного звучання