Ніч музеїв у художньому музеї
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/Afisha1.jpg)
20 травня 2017 року у Вінницькому обласному художньому музеї відбувся мистецький проект у рамках ХІІІ Європейської ночі музеїв з нагоди святкування Дня музеїв «Флорентійський шедевр Рафаеля Санті».
Назва проекту походить від знаменитої фрески великого художника Відродження, яка знаходиться у Ватиканському палаці Станца делла Сеньятура – залі важливих підписів – і носить назву «Мудрість. Міра. Сила».
Проект передбачає виставку однієї картини художників Вольпатто Джованні і Моргана Рафаеля, яка демонструє графічну версію вищезазначеного оригіналу – твір з фондів музею, театралізоване шоу алегоричні фігури Мудрість, Міра, Сила та мистецьку акцію «Звуки Європейської ночі» – скрипкова класика.
Нічну експозицію оглянув міністр культури України Євген Ніщук.