Нагороди музею

Вінницький обласний художній музей — визнаний регіональний культурний центр. До нас часто приїздять визнані художники, музиканти, літератори. А колектив музею бере участь у обласних і загальнодержавних мистецьких акціях. Таким чином ми долаємо ефект провінційності, доносимо столичні тенденції розвитку культури до місцевого глядача і збагачуємо увесь культурний пласт України регіональними особливостями. Ця робота не зосталась непоміченою мистецькими авторитетами, і їхнім визнанням доробку музею стали численні нагороди, отримані колективом у різні роки своєї діяльності.

Зокрема,  за збереження музейних традицій 2013-го року наш музей отримав Спеціальну Відзнаку оргкомітету Міжнародного благодійного фонду «Україна-3000».

ukr3000

2012-го року Вінницький обласний художній музей було удостоєно Срібної медалі Президії Національної Академії мистецтв України.

med.sribna_dypl

У той же період за вагомий особистий внесок у розвиток мистецької освіти і науки директор музею  Ілля Безбах отримав Відзнаку Національної Академії образотворчого мистецтва і архітектури ГІДНОМУ ШАНИ.

med_dyplРобота нашого колективу не залишилась непоміченою і для органів місцевої влади Вінниччини. Про це свідчить справжня «подячна стіна» у фойє музею.

stina