Музейний виставковий сезон 2021 року розпочався!
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG_20210202_150738-400x300.jpg)
Сьогодні музейний виставковий сезон 2021 року розпочався презентацією персональної виставки «Колористичний світогляд Юрія Кафарського» члена Вінницької обласної організації Національної спілки художників України, заслуженого художника України, педагога Юрія Дамазійовича Кафарського.
В експозиції представлено понад 50 камерних пленерних творів, які з особливою експресією розкривають живописний реалізм митця.
Юрій Дамазійович – лауреат і учасник міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних художніх виставок, мистецьких проєктів, пленерів живопису, графіки, скульптури в Молдові, Росії, Україні. Персональні виставки художника презентувалися в Одесі, Вінниці, Могилів-Подільському. Оригінальні твори митця неодноразово експонувалися на всеукраїнських трієнале графіки, скульптури та живопису.