Моїм землякам – з любов’ю
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/001-2-400x300.jpg)
12 березня 2019 року Вінницький обласний художній музей презентував персональну виставку графічних творів «Моїм землякам – з любов’ю» лауреата Шевченківської премії, народного художника України, члена Національної спілки художників України Феодосія Гуменюка /Київ/.
«Ця виставка — знакова подія в житті нашого міста!» — сказав художник, заслужений діяч мистецтв України Леонтій Гринюк.