Мистецтво єднає країни
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/39318707_527070817721796_941872880470196224_n-400x300.jpg)
Художній музей міста Вінниці, в березні місяці, започаткував гарний проект «Мистецтво єднає країни», у рамках якого проходила презентація міжнародної україно-литовської виставки «Від Балтики до Бугу». Мистецький проект, передбачає співпрацю художників різних країн, з метою об’єднання митців навколо вічного – мистецтва.
Ми горді тим, що пройшло не багато часу, як нашу гарну ідею перейняли колеги з Литви й привезли в Україну виставку художників з міста Алітуса. Вперше ця виставка була презентована загальній публіці в литовському місті Алітус, звідки вирушила по містам Західної України: Рівне, Луцьк, Чернівці.
22.08 виставку приймав Вінницький обласний художній музей!