«Малювати так, щоб подобалось самим»
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2019/02/01-400x300.jpg)
19 лютого в музеї у рамках мистецького проекту «Діалог з художником» відбувся круглий стіл спільно з членами Національної спілки художників України та студентською молоддю Вінницького коледжу будівництва та архітектури (викладач Олександр Пелешко).
Темою обговорення стала «Інтеграція сучасного мистецтва в Україні»
В контексті заходу художник Єгор Дулін провів відкритий майстер-клас зі створення пейзажного етюду.