Літо – кольоровий сезон!
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2018/06/IMG_2597-400x300.jpg)
Літо – кольоровий сезон! Пора яскравих вражень, незабутніх зустрічей. Для нас воно запам’ятається цілою вервечкою занять із дітками у пришкільних таборах. Дякуємо усім, хто запрошував нас, хто дарував нам ці чудові приємні хвилини, цю можливість творити з дітьми.
P.S. Ефектною крапкою у цьому сезоні стали лекції-практикуми у навчально-виховному комплексі: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей №7 Вінницької міської ради. Ви неповторні!!!