«Гортаючи сторінки Кобзаря»
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2018/06/33107399_2072920576283676_6997218237398122496_n-400x300.jpg)
Вінницький обласний художній музей презентував персональну виставку Олександра Пелешка «Гортаючи сторінки Кобзаря» в рамках Шевченківського літературно-мистецького свята «В сім’ї вольній, новій», приуроченого до дня перепоховання Тараса Шевченка із Петербурга на рідну Черкащину, на Чернечу гору.
Шевченківська серія, створена художником упродовж 2013-2014 років, ілюструє невеликі віршовані твори, об’єднані однією думкою про трагічну історію нашого народу. На виставці представлено 22 графічних твори, виконаних в авторський техніці, яка базується на монументальному «сграфіто» та станковій «гратографії». Сутність однієї і другої — у «вишкрябуванні» верхнього шару фарби, добуваючи нижній.
Запрошуємо до перегляду!