Година-реквієм «СВІЧА МИЛОСЕРДЯ ТА ПАМ’ЯТІ»
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/IMG_20181121_171004-400x285.jpg)
До дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років, який відзначається щорічно в четверту субботу листопада, наші музейники провели у Вінницькому обласному кардіоревматологічному санаторії годину-реквієм «Свіча милосердя та пам’яті».
Захід був присвячений пам’яті мільйонів українців, які загинули мученицькою смертю від голоду, пам’яті українських сіл і хуторів, які щезли з лиця землі після великої трагедії XX століття.