Володимир Купчишина. Ретроспектива творчості
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG_20211028_164443-400x300.jpg)
Відсьогодні в залах музею – персональна виставка українського художника- монументаліста, майстра декоративно-ужиткового мистецтва, члена Вінницької обласної організації Національної спілки художників України Володимира Марковича Купчишина.
В експозиції представлені тематичні композиції, формотворчі інтерпретації та декоративні панно 1977- 2021-х років, вирішені у техніках дереворізьблення, олійного живопису і темперного розпису.