Майстерня «Handmade» на виїзді
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2018/06/35550007_2004285459642230_6821227661772193792_n-400x300.jpg)
Літо… Час поєднувати творчість та відпочинок!
18 червня 2018 року у рамках роботи пришкільного табору «Зоряний» ЗШ І-ІІІ ст. №18, співробітники художнього музею провели лекції-практикуми: «Лялька-мотанка» та «Виготовлення листівки» для учнів 1-6 класів.
Від імені Вінницького обласного художнього музею висловлюємо особливу подяку заступнику директора закладу з виховної роботи Матковській Ірині Анатоліївні.