Виставка живопису «Художник і час» Івана Горобчука
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_20200311_160541-400x300.jpg)
Сьогодні вперше в музеї відбулась презентація персональної виставки живопису «Художник і час» Івана Горобчука, заслуженого майстра народної творчості України, члена Національної спілки художників України та Національної спілки майстрів народного мистецтва України.
Увазі відвідувачів представлено роботи, що відображають: авторську інтерпретацію стародавньої ікони, в якій художник розкриває своє філософське бачення християнського світу; жанрові народні картини, присвячені, за висловом автора, міфо-поетичному світу українського села.
Художник народився на Вінниччині в селі Мончин Погребищенського району. Активну творчу діяльність розпочав у 1987 році, а вже наприкінці 1990-х він яскраво проявив себе в напрямку народного малярства. Наполегливо працюючи на ниві образотворчого мистецтва, Іван Горобчук має у своєму творчому доробку понад 2000 творів.