Валерій Шматько. Персональна виставка живопису
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG_20210810_175533-400x300.jpg)
Сьогодні в нашому музеї відбулося відкриття персональної виставки живопису Валерія Шматька /м. Харків/.
Мистецька подія стала складовою частиною урочистого відкриття V Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник /The best artist-2021», засновником та ініціатором якого є народний художник України Володимир Козюк.
В експозиційному просторі — понад 40 живописних полотен, на яких представлено архітектурні перлини та історичні види Вінниччини, гірські ландшафти Карпат, пейзажні мотиви Криму.
Самобутнє обличчя художника виявляється у цілісності всього його творчого доробку. Живопис митця породжений безпосередністю сприйняття, відкритим поглядом на світ. Роботи відзначаються яскравою та насиченою палітрою барв, експресивною манерою виконання, захопленістю і безпосередністю у відображенні одухотвореної краси і розмаїтості навколишнього світу. Через звичні та повсякденні враження проступає філософська глибина життя.
Валерій Шматько зумів створити свій стиль, в якому традиція і класика з’єдналися з мальовничою стилістикою художника XXI століття.
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/20210810_165620-700x525.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/20210810_165712-700x525.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/20210810_165717-700x525.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/20210810_165721-700x525.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/20210810_165724-700x525.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/20210810_165729-700x525.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/20210810_172430-700x525.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG_20210810_174806-700x525.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG_20210810_174839-685x950.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG_20210810_174922-700x531.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG_20210810_175029-700x558.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG_20210810_175136-700x536.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG_20210810_175233-700x557.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG_20210810_175325-700x537.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG_20210810_175358-700x545.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG_20210810_175438-700x578.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG_20210810_175533-700x933.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG_20210810_175616-700x535.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG_20210810_175647-700x449.jpg)
![](https://artmuz.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG_20210810_175744-700x511.jpg)